• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
header11 header22 header33 header44 header55
estetik cerrahi

Op. Dr. Oytun İdil (Plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı)

estetik cerrahi 1970 doğumludur.

estetik cerrahi Tıp eğitimini İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde (1988-1994) almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlık eğitimini 1994-2000 yılları arasında Bursa Uludağ tıp fakültesi plastik cerrahi kliniğinde almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlığını tamamladıktan sonra bir süre Bursa Konur hastanesinde uzman doktor olarak bulundu ve burada el cerrahisi, mikrocerrahi ağırlıklı çalıştı..

estetik cerrahi 2000-2004 arası hayatının kayıp yılları.. Hatırlamak istemiyor..

estetik cerrahi 2004 yılından beri İstanbulda özel hekim olarak çalışmaktadır (Nisa hastanesi, Femme estetik-Ulus, Oksiart estetik merkezi-Ulus, büyükçekmece Kolan hastanesi, Clinicİstanbul-Mecidiyeköy, Güngören Kolan hastanesi, Estetistanbul saç ekim, Betty beauty club, Maya mecidiyeköy), 2015 yılından beri hastalarını nişantaşında kendi muayenehanesinde kabul etmektedir.

estetik cerrahi Mesleki olarak ilgisini en çok erkek genital estetiği, göğüs estetiği, implantla popo büyütme, silikon implantla bacak estetiği, yüz estetiği (yüz germe teknikleri) çekmektedir. Pek sık yapılmayan bir çok ameliyatı yapmaktadır (gırtlak çıkıntısının -adem elması- küçültülmesi, yanak yağlarının alınması (Bişektomi, Beverly hills yanağı), drooling ameliyatı (yani spastik çocuklarda ağız salya akıntısının kesilmesi vs). Cerrahi dışında, ameliyatsız estetiklerden sadece dolgu, botox enjeksiyonları ve PRP uygulamalarını yapmaktadır.

estetik cerrahi İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde tıp eğitimini aldığı 1988-1994 yılları arasında amatör ve profesyonel olarak çizerlikle uğraştı (Gırgır, Fırt, Çarşaf, Pişmiş kelle, RH+, Deli dergilerinde karikatür ve çizgi roman çizdi). Bursa da bulunduğu 1994-2000 yılları arasında Bursa da bulunan ve sağlık bakanlığına broşür, film, animasyon üreten J.İ.C.A. da bazı çalışmalar (deneysel cell-animasyon, broşürlerin resimlenmesi, flip-chart resimlenmesi gibi) yaptı. 2000 yılından beri rutin çizmeyi bırakmıştır, hobi olarak internet teknolojileri konusunda kendisini geliştirmektedir. Web sitelerini kendi kodlayıp hazırlamaktadır. Kozmoloji, yapay zeka, denizcilik, edebiyat (bilim-kurgu ve korku), çizgi roman, animasyon, bilişim (web tasarımı,grafik, video editing, blokchain teknolojisi), teorik (kuramsal) fizik ve kuantum fiziği konuları (M-teoremi, atomaltı parçacık fiziği, dolanıklık, sicim teorileri, anti-madde, karanlık madde ve karanlık enerji vs..) ilgisini çekmektedir.

estetik cerrahi Burun estetiği hiç ilgisini çekmemektedir, burun estetiği yapmamaktadır.

estetik cerrahi İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Japonca bilmektedir.

estetik cerrahi Op. Dr. Oytun idil hakkında çekilmiş bir belgesel.. Belgeseli çizerler ve karikatüristler hakkında belgeseller çeken Anıl Yurdakul hazırladı.. (sadece Türkçe)

estetik cerrahi Mahmut Saral ile birlikte ordan buradan sohbet.. (sadece Türkçe)

estetik cerrahi Mehmet Saim Bilge ile sohbet.. (sadece Türkçe)

estetik cerrahi Winally röportajı (sadece Türkçe): https://www.winally.com/2019/04/doktorluk-bence-dunyanin-en-fantastik-meslegi/

estetik cerrahi Dr Oytun idil tarafından yazılıp çizilen, çizgi roman hakkında Surge Türkiye tarafından yapılan haber (Surge logosuna tıklayınız.. sadece Türkçe dilinde..):

estetik cerrahi 2018 yılında "Türkiye ödülleri"nde "En yenilikçi plastik cerrah" ödülünü almıştır.

estetik cerrahi Amatör denizci ve kısa mesafe amatör telsizci belgesi sahibidir.

estetik cerrahi Star Tv de yayınlanmış olan "46 yok olan" dizisinde 3 bölümde rol almıştır.. Dizide bir plastik cerrahı canlandırmıştır.. Bu dizi bugün Netflix de izlenebilir.

estetik cerrahi Üç bölümünde kısa rol aldığım, Star Tv dizisi "46 yok olan".. Bu dizi bugünlerde Netflix'de yayınlanıyor...

estetik cerrahi Edgar Allan Poe, H. P. Lovecraft, P. K. Dick, Kurt Vonnegut Jr., Ray Bradbury, Clive Barker favori yazarlarıdır.

estetik cerrahi Son yıllarda nadir olan boş vakitlerinde özel bir çizgi roman projesi üzerinde de çalışmaktadır (2020-22 de bitirmeyi ve yayınlamayı planlıyor).

estetik cerrahi Kuzey kutbu (kutup noktasına Türk bayrağı dikmiştir), Güney kutbu, Arjantin, Meksika, Rusya, Fransa, İspanya, Portekiz, A.B.D., Bahamalar, KKTC, Jamaika, Haiti, Norveç, İsveç, Yunanistan, Almanya, Japonya, Ukrayna gibi ülkeleri gezmiş, gezmeye devam etmektedir.

estetik cerrahi Yurtdışında özellikle müzik festivallerine sıkça katılmaktadır.. Hellfest, 70000 tons of metal, Full metal holiday, Megacruise, TUSKA gibi..

estetik cerrahi Yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayınlanmış makaleleri vardır.

estetik cerrahi Bir çok kez medyada yer almış, estetik cerrahi konusunda danışmanlık yapmıştır.. Çeşitli yayınlarda tıbbi yazıları yayınlanmaktadır.

estetik cerrahi Op. Dr. Oytun İdil, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi derneğinin ve Estetik plastik cerrahi derneğinin üyesidir.. Plastik cerrahi derneği web sitesinde Dr Oytun idil e ait sayfa için tıklayınız.

estetik cerrahi 2018 AVN hatırası... Hustler yetenek avcısı!..


estetik cerrahi 2018 AVN de, Rocco Siffredi ile birlikte (AVN 2018, Las Vegas).....


estetik cerrahi Medyada Dr. Oytun İdil..

Op. Dr. Oytun İdil - medya


estetik cerrahi Mick Blue ve eşi Annika Albrite (AVN 2018, Las Vegas)...

estetik cerrahi Kuzey kutbu, 90 derece tam kutup noktası.. 2011.. Türkiye'den kuzey kutbuna turistik amaçlı giden ilk kişi! (sertifikası var).


estetik cerrahi Alexis Texas ile birlikte (AVN 2018, Las Vegas)...


estetik cerrahi Manuel Ferrara ile birlikte (AVN 2020, Las Vegas)...


estetik cerrahi Britney Amber ile (AVN 2018, Las Vegas).....


estetik cerrahi Elena Koshka ile (AVN 2020, Las Vegas).....


estetik cerrahi 70000 tons of metal, Cruise festivali..

estetik cerrahi 70000 tons of metal, Cruise festivali.. Rhapsody vokalisti Fabio Lione ile..


estetik cerrahi Mia Malkova ile birlikte (AVN 2018, Las Vegas)......


estetik cerrahi Antarktika... 2012..


estetik cerrahi 2018 AVN hatırası..


estetik cerrahi Arkadaşım Üroloji profesörü Dr. Ömer Faruk karataş ile Genital estetik ve seksoloji kongresinde.. Aralık 2019, Radisson blu hotel, şişli, İstanbul...


estetik cerrahi 2015 Hellfest, Clisson - Fransa


estetik cerrahi 2018 Miami, Rockn roll ribs.. İron maiden bateristi Nicko McBrain'in et lokantası..


estetik cerrahi Antarktika'da kambur balinalarla köşe kapmaca...


estetik cerrahi Temmuz 2011, kuzey kutup noktasına varış anı... GPS verileri: N 90.00.000 W 107.58.595 Tam kuzey kutbu noktası.. Videoda 5. dakika 10. saniye...


estetik cerrahi Animasyon denemesi..


estetik cerrahi Çizimlerimden bazı örnekler..

estetik cerrahi Nevada..

estetik cerrahi Nevada.. John Wayne point.. John Wayne in film çektiği yer..

estetik cerrahi Büyük kanyon..

estetik cerrahi "Hey yabancı! Biz buralarda gringoları sevmeyiz!.."


estetik cerrahi Tokyo da sumo şampiyonları ile...

estetik cerrahi Overkill Bobby..

estetik cerrahi Megadeth Ellefson..

estetik cerrahi Gerçek Yosemite Sam... Yosemite doğal parkı..
Op. Dr. Oytun İdil    / Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı          Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye E-mail: oytunmd@gmail.com
GSM: +90 533 569 0649 / +90 505 296 5569 / +90 553 985 8087         Muayenehane tel: +90 212 296 3656 / +90 505 137 1393